Warsztaty “Innovation Champions” po raz pierwszy w Polsce
Kopiuj tekst

Informacja prasowa

Warsztaty “Innovation Champions” po raz pierwszy w Polsce

Dzięki nawiązaniu przez Brain Embassy współpracy z Creators IDEAtion Lab – w dniach 6-7 lutego br. po raz pierwszy w Polsce odbędą się warsztaty „Innovation Champions”, poświęcone budowaniu strategii innowacyjności. Uczestnicy warsztatów poznają zastosowania innowacyjnych narzędzi i metod w praktyce gospodarczej. Warsztaty poprowadzą eksperci z Izraela – niekwestionowanego światowego lidera innowacyjności, w którym na ogół mieszkańców przypada największa na świecie liczba start-up’ów. Wydarzenie będzie platformą wymiany poglądów, zdobywania wiedzy i budowania relacji biznesowych między uczestnikami.

„Brain Embassy to miejsce wyjątkowe, które powstało po to, aby łączyć ze sobą kreatywne umysły z różnych światów – korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw, dojrzałych start-up’ów oraz freelancerów. To nie tylko świetnie zaprojektowane miejsce do pracy, ale także nowoczesna infrastruktura i dostęp do wiedzy, szkoleń i wydarzeń, które są tu organizowane jako ważny element wsparcia pracy i rozwoju uczestników społeczności. Chcemy, żeby wszystkie odbywające się tutaj wydarzenia były na najwyższym światowym poziomie – dlatego też nawiązaliśmy współpracę z Creators IDEAtion Lab”

– powiedział Adam Lis, Head of Growth w Brain Embassy.

Creators IDEAtion Lab umożliwia współpracę międzynarodowych korporacji z doświadczonymi przedsiębiorcami, którzy chcą budować swoje kolejne przedsięwzięcia w oparciu o rzeczywiste potrzeby rynku, zidentyfikowane przez strategicznych partnerów. Celem tej współpracy jest stworzenie rozwiązań problemów, z którymi borykają się korporacje, przy jednoczesnej pomocy przedsiębiorcom w budowaniu nowych przedsięwzięć biznesowych z dużym potencjałem rozwoju. CREATORS jest wiodącym izraelskim IDEAtion Lab, znajdującym się na liście Fortune 500.

Program warsztatów

Warsztat dla Sektora Publicznego
Uczestnicy: Urzędnicy instytucji centralnych i lokalnych, przedstawiciele władz samorządowych Termin: 6 lutego (poniedziałek), godz. 9.00 - 13.30

Okrągły Stół Inwestorów
Uczestnicy: Fundusze Venture Capital i Anioły Biznesu, działające w Polsce
Termin: 6 lutego (poniedziałek), godz. 14.00 – 18.00

Warsztat Korporacyjny
Uczestnicy: Liderzy innowacji oraz kadra zarządzająca korporacji międzynarodowych i wiodących polskich firm
Termin: 7 lutego (wtorek), godz. 9.00 – 13.30
BRAIN EMBASSY, w którym będą odbywały się warsztaty „Innovation Champions”, jest pierwszym biurem co-creatingowym w Polsce. Co-creating to kolejny etap rozwoju coworkingu, będący odpowiedzią na światowe trendy w tym obszarze. Jest to innowacyjna przestrzeń biurowa, zaprojektowana w taki sposób, aby wspierać naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój kreatywnych pomysłów. Różnorodność zaaranżowanych miejsc do pracy zachęca do ruchu i kreatywności. Płynne przenikanie się stref dedykowanych spotkaniom w nieformalnej atmosferze, tworzy miejsce, które w pełni zaspokaja potrzeby pracowników i stwarza im możliwości do wysoce wydajnej pracy.

Patronat nad wydarzeniem objęła Ambasada Izraela.
Rejestracja i szczegółowa agenda: www.innochampions.com
Powiązane artykuły
Adgar Poland powiększa Brain Embassy

Rusza przedsprzedaż biur w nowej części pierwszego polskiego co-creatingu
Brain Embassy z tytułem „Innovation of the Year” w konkursie CIJ Awards

Brain Embassy, pierwsza kreatywna przestrzeń typu co-creating, otrzymała prestiżowy tytuł „Innowacji Roku” w konkursie CIJ Awards, który jest jednym z najbardziej znanych plebiscytów na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Oficjalne wręczenie statuetek odbyło się 9 listopada podczas uroczystej Gali CIJ Awards Poland 2017. To już 4 w tym roku nagroda, którą Brain Embassy została uhonorowana w prestiżowych konkursach.
Druga lokalizacja Brain Embassy powstaje na Biznesowym Mokotowie

Kompleks biurowy Adgar Plaza na Mokotowie to kolejna lokalizacja, w której powstanie nowoczesna przestrzeń do pracy Brain Embassy, dedykowana korporacjom, małym i średnim firmom, startupom oraz freelancerom. Na dwóch piętrach o łącznej powierzchni ponad 2400 m kw. będzie mogło pracować ponad 380 osób. Za koncepcję architektoniczną i projekt Brain Embassy na Biznesowym Mokotowie odpowiadają biura projektowe mode:lina™ i Archicon, natomiast za wyposażenie wnętrz – Kinnarps, lider wysokiej jakości rozwiązań biurowych w Europie.
Zrealizuj swoje marzenie o kosmosie podczas hackathonu Act In Space

Act In Space Warsaw to hackathon podczas którego każdy entuzjasta kosmosu może zrealizować swoje marzenie o zaangażowaniu się w kosmiczny projekt. Zwycięzcy polskiej edycji pojadą na finał światowy do Tuluzy we Francji, gdzie powalczą o lot Zero G, w trakcie którego dośw
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.