Partnerska współpraca Brain Embassy i Sieci Przedsiębiorczych Kobiet przy tworzeniu pierwszej w Polsce przestrzeni co-creatingowej dla kobiet.

Partnerska współpraca Brain Embassy i Sieci Przedsiębiorczych Kobiet przy tworzeniu pierwszej w Polsce przestrzeni co-creatingowej dla kobiet.

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet przenosi siedzibę swojej organizacji do nowej lokalizacji Brain Embassy na biznesowym Mokotowie. Tam rozpocznie współpracę merytoryczną z tym pierwszym co-creatingiem w Polsce. W jej ramach będą organizowane wspólne wydarzenia networkingowe, konferencje, spotkania Klubu Mentorek oraz prowadzone działania programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach. Fundacja rozpoczyna swoją działalność w Brain Embassy od początku grudnia.

Brain Embassy jest pierwszą przestrzenią co-creatingową w Polsce. Została ona zaprojektowana w oparciu o najnowsze trendy w tworzeniu przestrzeni, które wspierają naturalne powstawanie społeczności. Różnorodność zaaranżowanych miejsc do pracy zachęca do ruchu i kreatywności, a płynne przenikanie się stref, dedykowanych spotkaniom w nieformalnej atmosferze, tworzy miejsce, które w pełni zaspokaja potrzeby nowoczesnego modelu pracy i stwarza im możliwości do wysoce wydajnej pracy.

Brain Embassy jest idealnie przystosowane do kreatywnego działania i przyciąga ludzi otwartych na nowe, inspirujące doświadczenia. Dlatego bardzo się cieszymy, że Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, która aktywnie wspiera działania kobiet w biznesie, dołączy do Brain Embassy. Jesteśmy przekonani, że kobiece spojrzenie na biznes, energia z jaką działa ta organizacja w połączeniu z istniejącą społecznością naszego co-creatingu zaowocuje zaskakującymi pomysłami i projektami biznesowymi” – 

mówi Katarzyna Wojnar, Program Manager w Brain Embassy

Sieć Przedsiębiorczych Kobiet to platforma wymiany i nawiązywania kontaktów biznesowych dla kobiet, które prowadzą swoje firmy lub myślą o ich założeniu. To także miejsce spotkania dla kobiet, które są przedsiębiorcze, niezależnie od tego czy pracują na własny rachunek, czy są zatrudnione w korporacji czy innej organizacji. Sieć wspiera dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, organizuje spotkania networkingowe, konferencje, szkolenia oraz programy akceleracyjne.

„Jestem dumna, że stworzymy w partnerskiej współpracy pierwszą w Polsce przestrzeń co-creatingową dla kobiet, której serce będzie biło na Biznesowym Mokotowie – największej dzielnicy biznesowej Warszawy. Wszystkie wartości, którymi kieruje się Sieć Przedsiębiorczych Kobiet – kreatywność, współdziałanie, dzielenie się wiedzą, pomoc w nawiązywaniu kontaktów i przełamywaniu barier, idealnie współgrają z Brain Embassy – miejscem, które zostało zaprojektowane z taką samą myślą, z jaką stworzyłyśmy naszą organizację– aby współtworzyć, wzajemnie się inspirować i wspierać w prowadzeniu biznesu.” – 

powiedziała Katarzyna Wierzbowska, Prezeska Zarządu Fundacji oraz Founderka Black Swan Fund

LOGOTYP_SPK_new.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

Brain Embassy i Siec Przedsiębiorczych kobiet_Informacja Prasowa.DOCX

docx | 16,1 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Druga lokalizacja Brain Embassy już otwarta na Biznesowym Mokotowie

Innowacyjna przestrzeń do pracy Brain Embassy została właśnie otwarta w nowej lokalizacji – w kompleksie Adgar Plaza na Biznesowym Mokotowie. Jest to kolejne już miejsce typu co-creating na biznesowej mapie Warszawy. Na dwóch piętrach, o łącznej powierzchni ponad 2400 m kw., będzie mogło pracować ponad 380 osób z korporacji, małych i średnich firm, start-upów, a także freelancerzy. Koncepcję architektoniczną i projekt nowej lokalizacji Brain Embassy przygotowały biura projektowe mode:lina™ i Archicon, natomiast za wyposażenie wnętrz odpowiedzialna była firma Kinnarps – lider wysokiej jakości rozwiązań biurowych w Europie.
Brain Embassy z tytułem „Innovation of the Year” w konkursie CIJ Awards

Brain Embassy, pierwsza kreatywna przestrzeń typu co-creating, otrzymała prestiżowy tytuł „Innowacji Roku” w konkursie CIJ Awards, który jest jednym z najbardziej znanych plebiscytów na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Oficjalne wręczenie statuetek odbyło się 9 listopada podczas uroczystej Gali CIJ Awards Poland 2017. To już 4 w tym roku nagroda, którą Brain Embassy została uhonorowana w prestiżowych konkursach.
Druga lokalizacja Brain Embassy powstaje na Biznesowym Mokotowie

Kompleks biurowy Adgar Plaza na Mokotowie to kolejna lokalizacja, w której powstanie nowoczesna przestrzeń do pracy Brain Embassy, dedykowana korporacjom, małym i średnim firmom, startupom oraz freelancerom. Na dwóch piętrach o łącznej powierzchni ponad 2400 m kw. będzie mogło pracować ponad 380 osób. Za koncepcję architektoniczną i projekt Brain Embassy na Biznesowym Mokotowie odpowiadają biura projektowe mode:lina™ i Archicon, natomiast za wyposażenie wnętrz – Kinnarps, lider wysokiej jakości rozwiązań biurowych w Europie.
Adgar Poland powiększa Brain Embassy

Rusza przedsprzedaż biur w nowej części pierwszego polskiego co-creatingu
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.