Brain Embassy z tytułem „Innovation of the Year” w konkursie CIJ Awards
Kopiuj tekst

Brain Embassy z tytułem „Innovation of the Year” w konkursie CIJ Awards

Brain Embassy, pierwsza kreatywna przestrzeń typu co-creating, otrzymała prestiżowy tytuł „Innowacji Roku” w konkursie CIJ Awards, który jest jednym z najbardziej znanych plebiscytów na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Oficjalne wręczenie statuetek odbyło się 9 listopada podczas uroczystej Gali CIJ Awards Poland 2017. To już 4 w tym roku nagroda, którą Brain Embassy została uhonorowana w prestiżowych konkursach.

Brain Embassy, pierwszy w Polsce co-creating, został po raz kolejny doceniony – tym razem zdobywając tytuł „Innowacji Roku” w 16-tej edycji konkursu CIJ Awards Poland. 

To już nasza czwarta nagroda, którą otrzymaliśmy w ciągu zaledwie kilku ostatnich miesięcy. Ogromnie się cieszymy, że nasze pionierskie przedsięwzięcie na polskim rynku, jakim jest Brain Embassy, znajduje tak wielkie uznanie w oczach rynkowych ekspertów, architektów i dziennikarzy. Podejmując decyzję o stworzeniu tej unikalnej przestrzeni od samego początku byliśmy przekonani, że wyznaczy ona nowy kierunek, w jakim będzie podążał rynek i tak właśnie się dzieje. Wierzymy, że każda osoba jest inna i lubi pracować w odmienny sposób – dlatego też powinna mieć do wyboru wiele różnorodnych miejsc pracy, które motywują ruch i kreatywność. Wiemy, że w Brain Embassy udało nam się stworzyć najlepsze warunki wspierające innowacyjność i wydajność, czego potwierdzenie otrzymujemy codziennie od członków naszej społeczności

– powiedziała Monika Kaczmarczyk, Dyrektor Zarządzający Adgar Conference Group i Brain Embassy.

Brain Embassy jest pierwszym w Polsce unikalnym przykładem przestrzeni co-creatingowej, podobnym do tych, powstających obecnie w największych światowych aglomeracjach. To projekt, który idealnie wpisuje się w filozofię firmy Adgar Poland, która od początku swojej działalności wprowadza na polski rynek innowacyjne projekty, pozwalające na płynne przenikanie się pracy i życia.

Fakt, że firma Adgar Poland jest właścicielem oraz jednocześnie zarządcą własnych budynków biurowych sprawia, że jesteśmy blisko najemców i nawiązujemy z nimi długotrwałe relacje. To w rezultacie przekłada się na nasze zrozumienie wyzwań, jakie stoją dzisiaj przed polskimi przedsiębiorstwami.  Pozwala nam to na proponowanie innowacyjnych rozwiązań, które wspierają prowadzenie biznesu i odpowiadają na potrzeby firm we współczesnym świecie.  Tak było w przypadku Brain Embassy i tak też jest w przypadku naszej nowej koncepcji Be Yourself – najbardziej elastycznego modelu na rynku umożliwiającego firmie zachowanie własnego stylu pracy.

powiedział Eyal Litwin, Dyrektor Generalny Adgar Poland.

Powiązane artykuły
Druga lokalizacja Brain Embassy powstaje na Biznesowym Mokotowie

Kompleks biurowy Adgar Plaza na Mokotowie to kolejna lokalizacja, w której powstanie nowoczesna przestrzeń do pracy Brain Embassy, dedykowana korporacjom, małym i średnim firmom, startupom oraz freelancerom. Na dwóch piętrach o łącznej powierzchni ponad 2400 m kw. będzie mogło pracować ponad 380 osób. Za koncepcję architektoniczną i projekt Brain Embassy na Biznesowym Mokotowie odpowiadają biura projektowe mode:lina™ i Archicon, natomiast za wyposażenie wnętrz – Kinnarps, lider wysokiej jakości rozwiązań biurowych w Europie.
Adgar Poland powiększa Brain Embassy

Rusza przedsprzedaż biur w nowej części pierwszego polskiego co-creatingu
Warsztaty “Innovation Champions” po raz pierwszy w Polsce

Dzięki nawiązaniu przez Brain Embassy współpracy z Creators IDEAtion Lab – w dniach 6-7 lutego br. po raz pierwszy w Polsce odbędą się warsztaty „Innovation Champions”, poświęcone budowaniu strategii innowacyjności. Uczestnicy warsztatów poznają zastosowania innowacyjnych narzędzi i metod w praktyce gospodarczej. Warsztaty poprowadzą eksperci z Izraela – niekwestionowanego światowego lidera innowacyjności, w którym na ogół mieszkańców przypada największa na świecie liczba start-up’ów. Wydarzenie będzie platformą wymiany poglądów, zdobywania wiedzy i budowania relacji biznesowych między uczestnikami.
Druga lokalizacja Brain Embassy już otwarta na Biznesowym Mokotowie

Innowacyjna przestrzeń do pracy Brain Embassy została właśnie otwarta w nowej lokalizacji – w kompleksie Adgar Plaza na Biznesowym Mokotowie. Jest to kolejne już miejsce typu co-creating na biznesowej mapie Warszawy. Na dwóch piętrach, o łącznej powierzchni ponad 2400 m kw., będzie mogło pracować ponad 380 osób z korporacji, małych i średnich firm, start-upów, a także freelancerzy. Koncepcję architektoniczną i projekt nowej lokalizacji Brain Embassy przygotowały biura projektowe mode:lina™ i Archicon, natomiast za wyposażenie wnętrz odpowiedzialna była firma Kinnarps – lider wysokiej jakości rozwiązań biurowych w Europie.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.