Druga lokalizacja Brain Embassy już otwarta na Biznesowym Mokotowie

Druga lokalizacja Brain Embassy już otwarta na Biznesowym Mokotowie

Innowacyjna przestrzeń do pracy Brain Embassy została właśnie otwarta w nowej lokalizacji – w kompleksie Adgar Plaza na Biznesowym Mokotowie. Jest to kolejne już miejsce typu co-creating na biznesowej mapie Warszawy. Na dwóch piętrach, o łącznej powierzchni ponad 2400 m kw., będzie mogło pracować ponad 380 osób z korporacji, małych i średnich firm, start-upów, a także freelancerzy. Koncepcję architektoniczną i projekt nowej lokalizacji Brain Embassy przygotowały biura projektowe mode:lina™ i Archicon, natomiast za wyposażenie wnętrz odpowiedzialna była firma Kinnarps – lider wysokiej jakości rozwiązań biurowych w Europie.

Powstanie Brain Embassy w nowej lokalizacji to naturalna konsekwencja sukcesu, jaki odniosła ta kreatywna przestrzeń, działająca już od blisko 1,5 roku w budynku Adgar Park West na warszawskiej Ochocie. Jest to także odpowiedź na zapotrzebowanie na tego typu miejsce do pracy na Biznesowym Mokotowie.

Od dawna byliśmy przekonani, że Biznesowy Mokotów, który jest największą biurową dzielnicą Warszawy i siedzibą wielu korporacji, to znakomita lokalizacja dla kolejnej innowacyjnej przestrzeni Brain Embassy. Cieszymy się, że zostało to w pełni potwierdzone przez osoby tam pracujące. W badaniu przeprowadzonym przez Kantar TNS na zlecenie Adgar, aż 91% osób chciałoby pracować w budynku, którego częścią jest przestrzeń wspierająca kreatywną pracę, taka jak Brain Embassy. 

– powiedziała Monika Kaczmarczyk, Dyrektor Zarządzająca Adgar Conference Group i Brain Embassy.

Druga przestrzeń co-creatingowa w Polsce, podobnie jak Brain Embassy zlokalizowana w kompleksie Adgar Park West, została zaprojektowana w oparciu o najnowsze trendy w tworzeniu przestrzeni, które wspierają naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój innowacyjnych pomysłów.

Bardzo nas cieszy fakt, że przestrzeń Brain Embassy została doceniona nie tylko przez członków naszej społeczności, ale także przez profesjonalistów. W tym roku otrzymaliśmy już aż 4 prestiżowe nagrody: Brain Embassy zostało uhonorowane tytułem najlepszego biura coworkingowego w konkursie Office Superstar, tytułem „Innovation of the Year” w konkursie CIJ Awards, Najlepiej Zaaranżowanego Miejsca Pracy w konkursie Eurobuild Awards oraz Najlepszego Biura All-inclusive 2017 roku w kategorii „Z klimatem” w konkursie organizowanym przez Biuro Na Miarę.

– dodaje Monika Kaczmarczyk.

Misją Brain Embassy jest nie tylko wspieranie kreatywności i produktywności członków swojej społeczności, ale także oferowanie im szerokiego i różnorodnego wsparcia merytorycznego.

W Brain Embassy chcemy pomagać pracującym tu osobom w rozwijaniu swojego biznesu. Dlatego też regularnie organizujemy wydarzenia oferujące im wiedzę i inspirację. Pomagamy też w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, rozwijaniu pomysłów w trakcie warsztatów Design Thinking i zachęcamy do dzielenia się swoimi umiejętnościami. 

– powiedziała Katarzyna Wojnar, Program Manager w Brain Embassy.

Ogromnie się cieszę, że Brain Embassy ma już swoją drugą lokalizację i z pewnością na tym nie poprzestaniemy, ponieważ chcemy aby ta kreatywna przestrzeń do pracy znajdowała się w każdym z naszych budynków. Adgar specjalizuje się we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych rozwiązań, odpowiadających na potrzeby firm we współczesnym świecie. Tak było w przypadku Brain Embassy i tak też jest w przypadku naszej nowej koncepcji Be Yourself – najbardziej elastycznego modelu na rynku nieruchomości, umożliwiającego firmie zachowanie własnego stylu pracy. 

– powiedział Eyal Litwin, Dyrektor Generalny Adgar Poland.

W nowej lokalizacji Brain Embassy, przeznaczonej dla 380 osób, znajdują się m.in. przestronny open space, przestrzeń eventowa na 180 osób, w pełni wyposażone biura zamknięte, sale konferencyjne, strefy relaksu, a także 4 tarasy z wyjątkowym widokiem. Członkowie społeczności Brain Embassy będą mogli ponadto korzystać ze wszystkich udogodnień oferowanych w kompleksie Adgar Plaza, takich jak m.in.:

 • wielopoziomowy parking
 • bezpłatna wypożyczalnia rowerów Adgar Bike
 • parking dla rowerów
 • Centrum Konferencyjne
 • nowoczesna serwerownia (Data Center)
 • klub fitness z krytym basenem
 • przedszkole
 • kafeteria
 • kawiarnia
 • stacja ładowania pojazdów elektrycznych
 • myjnia ekologiczna
 • carpooling
Więcej szczegółów: www.brainembassy.com
BE_Mokotow2.jpgBE_Mokotow11.jpgBE_Mokotow1.jpgBE_Mokotow10.jpgBE_Mokotow6.jpgBE_Mokotow3.jpgBE_Mokotow5.jpgBE_Mokotow4.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

BE_Mokotow11.jpg

grafika | 2,54 MB

Pobierz
BE_Mokotow2.jpg

grafika | 2,59 MB

Pobierz
BE_Mokotow1.jpg

grafika | 2,2 MB

Pobierz
BE_Mokotow10.jpg

grafika | 1,98 MB

Pobierz
BE_Mokotow6.jpg

grafika | 1,83 MB

Pobierz
BE_Mokotow3.jpg

grafika | 1,79 MB

Pobierz
BE_Mokotow5.jpg

grafika | 1,59 MB

Pobierz
BE_Mokotow4.jpg

grafika | 1,37 MB

Pobierz
Brain-Embassy-na-Mokotowie_już otwarte_informacja-prasowa_final.docx

docx | 23,4 KB

Pobierz
Brain Embassy na Mokotowie_dodatkowe komentarze.docx

docx | 14,1 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Partnerska współpraca Brain Embassy i Sieci Przedsiębiorczych Kobiet przy tworzeniu pierwszej w Polsce przestrzeni co-creatingowej dla kobiet.

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet przenosi siedzibę swojej organizacji do nowej lokalizacji Brain Embassy na biznesowym Mokotowie. Tam rozpocznie współpracę merytoryczną z tym pierwszym co-creatingiem w Polsce. W jej ramach będą organizowane wspólne wydarzenia networkingowe, konferencje, spotkania Klubu Mentorek oraz prowadzone działania programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach. Fundacja rozpoczyna swoją działalność w Brain Embassy od początku grudnia.
Brain Embassy z tytułem „Innovation of the Year” w konkursie CIJ Awards

Brain Embassy, pierwsza kreatywna przestrzeń typu co-creating, otrzymała prestiżowy tytuł „Innowacji Roku” w konkursie CIJ Awards, który jest jednym z najbardziej znanych plebiscytów na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Oficjalne wręczenie statuetek odbyło się 9 listopada podczas uroczystej Gali CIJ Awards Poland 2017. To już 4 w tym roku nagroda, którą Brain Embassy została uhonorowana w prestiżowych konkursach.
Druga lokalizacja Brain Embassy powstaje na Biznesowym Mokotowie

Kompleks biurowy Adgar Plaza na Mokotowie to kolejna lokalizacja, w której powstanie nowoczesna przestrzeń do pracy Brain Embassy, dedykowana korporacjom, małym i średnim firmom, startupom oraz freelancerom. Na dwóch piętrach o łącznej powierzchni ponad 2400 m kw. będzie mogło pracować ponad 380 osób. Za koncepcję architektoniczną i projekt Brain Embassy na Biznesowym Mokotowie odpowiadają biura projektowe mode:lina™ i Archicon, natomiast za wyposażenie wnętrz – Kinnarps, lider wysokiej jakości rozwiązań biurowych w Europie.
Adgar Poland powiększa Brain Embassy

Rusza przedsprzedaż biur w nowej części pierwszego polskiego co-creatingu
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.